Szerző Téma: [Csevegő] DDMT2 #2  (Megtekintve 1399875 alkalommal)

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 92
  • -Receive: 71
  • Segített: 60
  • Titulus: Fórumozó if you know what I mean! ☭ _☭
Re:[Csevegő] DDMT2 #2
« Válasz #14700 Dátum: 2017-12-30, 16:07:36 »
Az én szavajárásom és gondolatmenetem a következőre terjed ki:
Ez egy afféle rituálé/gyónás lenne azér hogy ne tűnjön akkora bűnnek az ha egy népszerű szerver nevével akarna valaki illetéktelenül is visszaélni.Tom pofátlan meg már reptiliánbőrű emberek vannak, akik csak úgy lopkodják meg nyitogatják az M2M-et a DDMt2-t a GGMt2-t meg a többi szervert... De érted, ez egy elsodrófázott gesztus, ami csaknem arra vezethető vissza, hogy valameddig még emberrel és nem egy pénzéhes sakállal vagy állattal van dolgunk.
Ha meg már megtörtént a baj és a háttérben egy gazdag de nagyravágyó hülyegyerek már megcsinálta a DDMT2 Revolution/Reboot/Re/Reloaded dolgot, akkor már a sodrófával szájbacsapott, pilácslével megfestett, csempeszobában neveltetett, pénz és sárm fedte, macskakaki hempergette, repedtsarkú, gyalázatos, rettenettel szövetkezett, isten barma oltalmazzon ettől a förtelemtől!Bakker.  :( :( :(

btw jk shit happens on tha intrnt!

ui.: az vesse rá az első követ a gondolatra, aki még nem gondolt arra hogy ő is csináljon valami ilyesmit és ezt követően nem csinált magának egy saját változatot. :/

meh lehet én lennék az utolsó idióta, aki megkísérelné a felvetett szervernévlopást/reklámos baromságot , de ahogy látom már erőm sincs ezzel foglalkozni a soraimon kívül. :^/

Üzenet összefésülés: 2017-12-30, 16:20:53
lol ezt a kamuforradalmár csicskaságot  ;D

Üzenet összefésülés: 2017-12-30, 16:21:34

Üzenet összefésülés: 2017-12-30, 16:22:33
na nyugi már a saját parodizálásommal se mondok jobbat annál, hogy ez az egész felvetés és végjáték meg a többi opció egy baromság  8)

Üzenet összefésülés: 2017-12-30, 19:06:25
Senki se válaszoljon, elvégre úgy sincs reális magyarázat az én őrületemre és nincs is igazán mondanivalóm?  :( :o
« Utoljára szerkesztve: 2017-12-30, 19:06:25 írta fabtam11 »
https://youtu.be/X75Roe_davA - 3percnyi bölcselet
https://youtu.be/swuSCTgGGUE - 17percnyi bölcselet
RGB effektet is publikáltam a kispub hibridjénél