Szerző Téma: [Csevegő] DDMT2 #2  (Megtekintve 1671157 alkalommal)

Nem elérhető UnKn0Wn

• Intermediate
  • **
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 18
  • Segített: 29
Re:[Csevegő] DDMT2 #2
« Válasz #14725 Dátum: 2018-09-21, 09:47:03 »
Valaki játszik még?Megy egyáltalán még a szerver? :D

S2-n konkrétan nullán. Max ha én felmegyek kínlódni akkor 1 :) S1-en még akadnak.
« Utoljára szerkesztve: 2018-11-03, 21:15:39 írta UnKn0Wn »

Nem elérhető femaremon

• Trainee
  • *
  • Thank You
  • -Given: 61
  • -Receive: 10
  • Segített: 6
« Válasz #14726 Dátum: 2018-09-21, 10:51:34 »
Valaki játszik még?Megy egyáltalán még a szerver? :D
Sajnos haldoklik az egész, megígérték hogy kiveszik az alkit az is kb 1 éve volt. Alkisokon kívül más nincs fent.

Nem elérhető UnKn0Wn

• Intermediate
  • **
  • Thank You
  • -Given: 103
  • -Receive: 18
  • Segített: 29
« Válasz #14727 Dátum: 2018-11-03, 21:15:09 »
Valaki fel tudna világosítani mi lett a sé utalványokkal?

Most én nem akarok rosszra gondolni, de most tényleg azért lett kivéve mert amúgy kevesen töltött sét mostanában? Vagy valami "megoldhatatlan" bug/ideiglenes dolog? (Bár nem hiszem)
« Utoljára szerkesztve: 2018-11-04, 09:37:01 írta UnKn0Wn »

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 175
  • -Receive: 135
  • Segített: 124
  • Nyomorult vesztes
« Válasz #14728 Dátum: 2018-11-04, 00:43:22 »
hát több eshetőséget látok, mint pl ezt se becsülte a nép és ahelyett h kereskedtek volna vele magánboltosan, inkább megeshet h röghöz hasonló ár/értékkel fogyott a séticketek garmada.
Más esetben ez egy ideiglenes döntés lehet azért, hogy a dolognak nagyobb figyelmet szentesítsünk majd akkor, ha az ára vagy csökken vagy nő... [Szerintem!]

Spoiler nem kell rosszra gondolni, hisz a playerbase megoszlott azáltal, hogy lett pár p-szeró... de az azért kérdéses, hogy a ddmt2 fanjai meddig bírják hypeolni és támogatni a szerverüket.
Mindenki azt kapja, amit érdemel.
Hallgass és figyelj, úgy tovább tart.

Nem elérhető AGRESSOR

• Master
  • Thank You
  • -Given: 6
  • -Receive: 5
  • Segített: 148
  • Lehetetlen nincs csak tehetetlen!
« Válasz #14729 Dátum: 2018-12-07, 01:58:54 »
Sziasztok! Bug kihasználás miatt vették ki a sé jegyeket, de a meg maradt sékkel továbbra is bugolnak!
A sok játékos eltűnése a win 10 támogásnak köszönhető az ügyesebbeknek megy csak win7 tel!
Meg hát még sok más okból kifolyólag is csökkent a létszám!
Már én se játszom ezen, kinőttem!
 Üdv egy retro játékos!

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • Nyomorult vesztes
« Válasz #14730 Dátum: 2018-12-07, 16:12:12 »
Hali.:
A közösség és a játékosok érdeke a hibák visszajelzése, ha valaki visszaél vele és képtelen időben visszajelezni, akkor ennek fejében a csapat eldöntheti, hogy bannol vagy valamilyen másfajta megrovásban részesít.
Ha kitilt és megsértődsz akk jogosan hagyod itt a szerót, ha pedig csak megrovást kapsz akk is megsértődhetsz és ugyanúgy elhagyhatod a szervert annak ellenére, hogy ugye lehet a dolog csak példastatuálás meg mittomén házirend volt.
A játékosok eltűnése mindig létezett hisz szabadszelleműen több tucat p-szeró létezik és nem tarthatsz mindenkit egy helyen, kivéve ha ők is ott akarnak maradni... Az az igazság, hogyha megnézed, akkor egy ideig laziba tolod a játékot de aztán egy idő után már sézned és befektetned kell a játékba, ami nem is parás, de egy freetoplay játékmenet hírtelenátmegy a SÉZZÉL MOREEEE!!! kategóriába, ami nem mindenki örömére válhat és ezért okkal hagyhatják el a játékot. (jó tom bocs támogatni kell a szervereket, hisz nincs más bevételük~heh ezt meg ki mondta?)
Az okok többsége a kövi.:
ATAG és az egész P-szerós közösség mag 4-5 évig bírná egy jól összebuildelt szerón mert vagy a GF vagy más erők képesek lennének elnyomni és megtaposni a közös projektet, akármi is legyen az a dolog 2-3 hónap után ha elég nagy híre megy fix rászállhat pár ügyvéd vagy pár rosszakaró és össze-vissza flamelik meg blamelik majd az egészet... Jah hogy az adminok néha vannak fent és a playereket rendszeresen a wikipédiára küldözgeted? Ja, hogy a játékosoknak nincs leírva szóról szóra, hogy mi miellen jó meg mi mivel passzol és milyen 6-7 opt kell meg milyen statokért kell játszaniuk? Találják ki ők, maguk? Hmmm ez is elűzheti a játékosokat egy gyorsabb és egyszerűbb szeróra, SŐT MÉG A SKILLEKEN SINCS RAJTA, HOGY MELYIK STÁTUSZPONT ERŐSÍTI ŐKET! --holott a GF-en már rég peccselték és láthatóan elolvasható ez az infó.
Már én se nagyon tolnám a játékot, mert egy ideig bizti fun volt, de aztán miután megtapasztaltam, hogy mindenki csak a GF-et majdmolja és csak később gondolkodik... ejj könnyű pénznek ne nézd se a metinjét, se az értékét, hisz akármit is vennél a séből azt okosan szokás beosztani leszámítva ha buggoltatva szerezted, mert akkor visszaéltél egy rendszerrel és nevethetsz a markodba, hogy most mennyire értéktelenné válhat egy szerver~  ezutóbbi annak az egyénnek szól, aki hibát talált és nem jelezte a megfelelő illetékesek felé.

Amúgy meg mindenki kezd felnőni és mindenki láthatja, hogy több kell, mint egy holmi hit-n-run játék és többet kéne foglalkozni a játékosok felvilágosításával és a játék mechanikai elemeinek elemzésével vagy az információközléssel, mert lehet a játékba van már wikipédia meg van már minden féle könnyítés, de azok akik leléptek\most csatlakoznak még mindig láthatják, hogy egyik szeró se tökéletes és ez a tökéletlen hiba okozza mindnek a vesztét.

Üdv egy volt noob/jelenlegi ex-fejlesztő/bánom is én mi vagyok sztem már a francot se érdekel a kilétem + az hogy misidentifájolt pár júzer.

JustBlameMeBoi
« Utoljára szerkesztve: 2018-12-07, 16:15:41 írta fabtam11 »

Nem elérhető [BA]THymea

• Board Administrator
  • Trainee
  • *
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 15
  • Segített: 51
« Válasz #14731 Dátum: 2018-12-26, 04:22:00 »
Sziasztok!

Áldott Békés Ünnepeket kívánok minden fórumlakónak!
"Az életed inkább folytatódjon egy vesszővel, mint hogy véget érjen egy ponttal."

Nem elérhető worldcraft123

• Beginner
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Segített: 1
« Válasz #14732 Dátum: 2019-01-04, 19:44:16 »
Jó lenne kezdeni valamit ezzel a szerverrel..

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • Nyomorult vesztes
« Válasz #14733 Dátum: 2019-01-06, 09:33:55 »
Ja várj a korábbi offenzív posztjaink eltűntek?  ???
Na sebaj, attól még megkérdezhetem, hogy nem akarja valaki spoilerezni a DDMT2 2019-es fejlesztéseit és DLC csomagjait? :o
« Utoljára szerkesztve: 2019-01-08, 15:33:09 írta fabtam11 »