Szerző Téma: [Release] -- [Spectra kliens v2.0] és [Spectra kliens v2.1]-- * 2016.12.16.*  (Megtekintve 3974 alkalommal)

Nem elérhető Pisti95

• Sage
  • Thank You
  • -Given: 93
  • -Receive: 609
  • Segített: 656
Sziasztok! :)

Elkészült a v2.0-ás kliens, amiben nagyon sok hiba javítva lett. Lényeg, hogy legyen Magyarországon egy stabil kliens, amelyik megállja a helyét 2016-ban a "forrásos" világban. Nehéz jó kliens alapot választani az embernek, főleg a sok forrásos munka mellett, mert nagyon sok bugfix-et kell javítani itt-ott, meg a szerver konfigolás sem volt egyszerű sosem, és egy csomó idő elmegy azzal, hogy az ember ezeket javítja, és akkor még a klienst is hozza össze jóra.
Egy teljesen letisztult klienst próbálok nektek átnyújtani, bízok benne, hogy elterjed majd, és sokan használni fogjátok.

CHANGELOG:
(click to show/hide)

Letöltés: * New link *
(click to show/hide)

Megjegyzés:

Több üzenetet kaptam, hogy részletes listát küldjek, mit javítottam. Kiegészítő javítások, melyek megtalálhatóak a Spectra kliens 2.1-ben:
(click to show/hide)

Üdv, Pisti95
« Utoljára szerkesztve: 2016-12-17, 20:27:20 írta Pisti95 »

Nem elérhető Pisti95

• Sage
  • Thank You
  • -Given: 93
  • -Receive: 609
  • Segített: 656
Spectra kliens v2.1

A mai nappal kiadásra került a v2.1 is, mert volt azért pár hiba még a kliensben, de ezek javításra kerültek!

CHANGELOG:
(click to show/hide)

Letöltés:
(click to show/hide)

Egy kisebb hiba került ki napvilágra a kliensemmel kapcsolatban!
Hwang templom textúrájában volt kis probléma (DC teleportőr felé vezető út), ugyanis nem azon az elérésen voltak a képek, így már tökéletes.

Most ennek a javítása következik, textureset.eix/epk-t kibontod és felülírod ezzel:

_milgyo.txt:

https://mega.nz/#!EhcglLrL!NZUwYO6h4a07fiMQy5csFY9ivFHzqKab-DNcBbpnIJc

Kaptam jelzést SD3 boss teremre is, hogy hibás, de nálam tökéletes.

2017.06.01

Ördög katakombájának 3. szintje hibás volt, ezért kerül fel egy frissítés, valamint a béta mapok "nagytérképjei" hiányoztak a kliensből!

Javítás: 

https://mega.nz/#!N98HRSAT!FqTsyUiOXwJPmACXjLsa0G6JrZH08F4ryYpyFrqTY2U

Üdv, Pisti95
« Utoljára szerkesztve: 2017-06-08, 20:11:44 írta Pisti95 »