Szerző Téma: [RLS]5színben levő fekete vas és csont vértek+PSD-k  (Megtekintve 1325 alkalommal)

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 159
  • -Receive: 115
  • Segített: 108
[RLS]5színben levő fekete vas és csont vértek+PSD-k
« Dátum: 2017-07-26, 14:36:02 »
Üdv!
A dolog tartalma:
-5kasztra elkészített 5 színben levő fekete vas vért ikonok (kék zöld narancssárga lila piros)
-5kasztra elkészített 5 színben levő sárkánycsont vért ikonok (-ll)
-5kasztra legyártott 5 színű átfestett fekete vas vért textúrák(-ll)+ 1-1 PSD is ha valaki más színt akarna
-5 kasztra legyártott 5 színű átfestett sárkánycsont vért ikonok(-ll)+ 1-1 PSD is ha valaki más színt akarna
-10+5féle effekt ha esetleg szükséges lenne (5 a feketevasnak és 5 a csontvértnek is+5 próba script, hátha valaki kísérletezne)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

MSM séma:
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Azt hiszem ennyi is lenne jó szórakozást!

Letöltés: https://drive.google.com/open?id=0B_Dk3UY_QSk7dFgxSUhOZDdySWc
kicsom jelszó:www.metin2hungary.net
« Utoljára szerkesztve: 2017-08-14, 17:16:52 írta fabtam11 »

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 159
  • -Receive: 115
  • Segített: 108
Fekete vas textúra frissítés
« Válasz #1 Dátum: 2017-08-14, 18:55:58 »
v1.2
Egy feketevas HD textúrafrissítési kísérlet (1024x1024-es képekkel)
letöltés:
https://drive.google.com/open?id=0BxWxO498E4TBdXZaa2t4N19KRE0
Kicsomagolási jelszó:
www.metin2hungary.net

Üzenet összefésülés: 2017-08-15, 11:32:46
Üdv!
A csomag tartalmazza a módosított - kiegészített season1-es alapvérttextúrákat, az új ikonjaikat+ pár msm-et és itemlistet.
A cucc több célra felhasználható, amennyiben valaki szeretne újabb variánst bevágni, de még nem talált olyan textúracsomagot, ami elnyerné a tetszését, akkor lehet ez lesz az, amit a következő alkalommal felhasznál! ;)
Idézet
A cucc funkciója:
Ha felhasználnád, akkor megcsinálhatod, hogy 2 féle alapcsomagod legyen a szeródon mármint 2 féle alapod legyen, egy átlagos meg egy ritka;
vagy ha más célod van vele, akkor egy átlagkárvédelmes meg egy készségkárvédelmes variációt is csinálhatsz,
vagy ha télleg nagyon pro szeród van, akk csinálhatod azt is, hogy az alapot demis optokkal látod el, ezeket meg mobossal
vagy ha már nagyban tolod a forrás szerkesztését, akk csinálhatsz egy félember elleni védelmű vértcsomagot és egy  mobosat is,
vagy ha nagyon minimalista vagy, akkor lemásolod az alapvérteket, kijelölöd az adott részt, majd a másolatnál az ID-ket az általam adott itemlistesére rakod át.
Tök8 mire használod, csak legyen értemlme ;)

log.:
v2.1
ITEM_PROTO ÉS MOB_PROTO SÉMA HOZZÁADVA!+INFÓ TXT
V2:
Szerkesztve a 61-es vértek többsége és a 34-es ill 26-os és 42-es epikus változatok textúrái javítva
V1:
Forrás 66Dragon99 blackdragoneye3 nevű kliense(pótolt pc2-es textúráknál+a kiegészített 'más ellenség kitartása' és társai)
Vannak msm részek!
Vannak ikonok!
Vannak textúrák!

Value3-hoz egy kis segítség az item_proto íráshoz

Value3 - Az adott vértek - névötletek  war- ninj- sur- sám-ra
14 - epkus alap vértek ----- Gőte vért / Cseresznyevirág öltöny/ Átkozó lemezvért / Kövirózsa ruha
15 - epikus 9-es vértek ----- Réz vért/ Tengerjáró öltöny/ Balsors lemezvért / Rózsaszirom ruha
16 - epikus 18-as vértek ----- Gepárd vért / Éjsötét öltöny / Árnyszövő lemezvért / Erdei ruha
17 - epikus 26-as vértek ----- Puma vért / Medúza öltöny / Démon lemezvért / Virágszirom ruha
18 - epikus 34-os vértek ----- Jaguár vért/ Bíboros öltöny / Lidérc lemezvért / Kaméleon ruha
19 - epikus 42-es vértek ----- Kaméleon vért / Bérgyilkos öltöny  / Árulkodó lemezvért / Óceánkék ruha
20 - epikus 48-as vértek ----- Rinocérosz vért /Liliomsárkány Öltöny / Gyalázatos lemezvért / Liliomsárkány ruha
21 - epikus 54-es vértek ---- Smaragdsárkány vért / Ciklon öltöny / Fantom lemezvért / Smaragdsárkány ruha
22 - epikus 61-es vértek ---- Parázsló vért / Sárkányvadász öltöny / Parázsló lemezvért / Sárkányvadász ruha
23 - epikus fekavas vértek --- Vaspirit vért / Vörösskorpió öltöny / Vaspirit lemezvért /naplemente ruha

Használd egészséggel, sok sikert!
Kép... Ezt ki kell próbálni, hogy értékelhesd a szépségét!
letöltés:
https://drive.google.com/open?id=0BxWxO498E4TBLWtSWlRqU09ScVE
kicsomjelszó:
www.metin2hungary.net
ui.: ha hibát találsz írj PM-ben.
« Utoljára szerkesztve: 2017-08-16, 15:26:13 írta fabtam11 »