Szerző Téma: Reuploadolt holmik  (Megtekintve 372 alkalommal)

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 92
  • -Receive: 71
  • Segített: 60
  • Titulus: Fórumozó if you know what I mean! ☭ _☭
Reuploadolt holmik
« Dátum: 2017-11-09, 11:54:22 »
Üdv!
Bizonyos dolgok reuploadjaként kerül ki ez a cucc, szóval ne lepődj meg semmin!
Csak saját felelősségedre nyúlj azokhoz a holmikhoz, amikhez akarsz!

-addrtool (3dsmaxos objektek átjárhatóságához passzoló script?) reupload
-Antiflag Calculator Metin2 ~ epvp-s antiflag kalkulátor alkalmazás a régebbi xml-es itemprotokhoz
-ATLASINFO TOOL ~ atlasinfo ellenőrző eszköz
-attr ~ átjárható üres szerverattr fájlok
-converterekItemProto.rar ~ konverterek
-eternexus  ~ eternexus 1.3
-eternexus 1.4 ~ ugyanaz, mint az előző csak van mellette pár kísérletből származó bontott -csomagolt dolog
-gr2meshconv1_3.rar ~ GR2-> maxscriptes holmik..
-granny_viewer Telepito.rar hát kb olyan mint a gr2 exe csak itt még alapértelmezetten társítja a gr2 fájlokhoz a programot
-GrannyConverter_ricky92 - 2.6-os modellek 2.4-esre convertálóeszköze
-grnreader_hack.rar  - valami hasonló gr2->maxscript dolog
-Item_Bonus_Maker.rar ért.szerűen a régi koncepciós item_protohoz passzoló Pyksa által készített cucc
-MAP POINTER.rar valami mobcsopi/npc lerakó cucc
-MC2013.rar mentett indítófajta...nem hiszem h működik csak saját felelősségedre használt! ÉN SZÓLTAM!
-MDE_TOOL_RICKY.rar ez egy amolyan mde fájl import export eszköz...forrás epévépé Ricky92 egyik témájából
-Metin2 - Passwort Generator.rar MD5-ös mysqlkódolós cucc...forrás epvp asszem, de ennél is saját felelősségedre babrálj a dologgal, lehet túl régi. :/
-Model Viewer.rar ~ régi cucc ami ..gr2 fájloakt néz?
-Proto.rar több tucatnyi item_proto bontóval megáldott csomag
-Quest Compile Windows.rar m2deves progi, amivel a questeket tod lefordítani ha megvannak a questfunkciók meg a többi "luaszerűséged"
-socket.rar a régebbi protokhoz socket tool...J0ker kreált
-Speedtree plugins - a fás dolog... idk honnét m2dev?
-texturechanger: csak bizonyos elérésen futtatható textúracserélő alkalmazás először megadod, hogy melyik textúrát akarod leváltani  (feltéve ha több textúrája van a modellednek felülről lefelé 1-2-3...) és aztán lent leírod az új textúra elérését pl.: d:/ymir work/item/weapon/kecsketextura.dds eztán mented és kreálsz 1 új fájlt pont oda, ahol a régi modell van mer egyébként az egész dolog nem müxik ha más elérésre akarod megkreálni a fájlt. Az alkalmazás nem fixen kompatibilis windows8 és win10-el ...de XP-n Vistán és win7-en is teszteltem már szal nem parázs.
Tim_2.0_2.6_2.8.rar - tim bontók...régi kliensekhez v eix epk-khoz pont passzolhatnak :D
-xml creator ...xml kreátor dettó régi fájlokhoz.
https://mega.nz/#F!BH5A1K5C!4xvT2KyqKWECZfh8sJNCMA

ha hibát találsz és ha valamelyik elemet vírusosnak és károsnak látnád PM-ben szólj és ha minimum 3 embertől kapom a töröld léci ezt a valamilyen.rar-t -os üzit akkor eltávolítom a megás tárhelyről.

Extratipp semmit se futtass rendszergazdaként! és ez nem vicc, hanem tipp mert megeshet h ez a mód valamennyi galibát okozhat! #N00bok kíméljenek táháixö
« Utoljára szerkesztve: 2017-11-09, 12:12:01 írta fabtam11 »
https://youtu.be/X75Roe_davA - 3percnyi bölcselet
https://youtu.be/swuSCTgGGUE - 17percnyi bölcselet
RGB effektet is publikáltam a kispub hibridjénél