Szerző Téma: 40k sf probléma  (Megtekintve 190 alkalommal)

Nem elérhető DvR

• Trainee
  • *
  • Thank You
  • -Given: 20
  • -Receive: 5
  • Segített: -8
  • Vashanyga
40k sf probléma
« Dátum: 2018-01-09, 04:12:57 »
Sziasztok!

(click to show/hide)
nincs találat? Ez miért van?

Most kezdtem a forrás tanulást, de nem jutok egyről a kettőre egyik tut alapján sem...
Miből kell mit fordítani? Van egy alap 40k-s VZ SF-em amit bekonfigoltam és fut.. ám, szeretnék forrást tanulni de nincs az /usr/src mappába semmise.
Letöltöttem ezt: FreeBsd 9.2, itt sincs semmi, letöltöttem a source-os változatot ám ott azt mondták ne dolgozzak belőle mert semmire se fogok menni, mert túl sok benne a cucc.. :D

Próbáltam valamit összekukázni ebből abból kiindulva, összetenni kivonni.. Feltelepítettem a game/db, de 777 jogot adtam, de nem változik semmi, ugyan az a belépő, nem isolator vagy zaitsev.. gyanítom nem cserélt ki semmitse.

UI.:
(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

ui2.: Kliens forrásra is szeretnék kérni segítséget!
« Utoljára szerkesztve: 2018-01-09, 05:23:44 írta DvR »
Aláírás:
Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek. A BB kód és grimaszok használata az aláírásban engedélyezett.

Nem elérhető fabtam11

• Master
  • Thank You
  • -Given: 92
  • -Receive: 71
  • Segített: 60
  • Titulus: Fórumozó if you know what I mean! ☭ _☭
Re:40k sf probléma
« Válasz #1 Dátum: 2018-01-09, 09:27:32 »
Az isolator féle vdi lehet, hogy 9.2-es de egy árva szóval se állítottuk, hogy az rendelkezik forrással vagy hogy lehet rajta alapból fordítani vagy ilyesmi.  :-X :-\

SPOILER: Nem Minden 9.2-es FreeBsd-s VDI rendelkezik forrással, a kis publikációkban bakura1998 múltkor kirakta a deves (forrásos) vdi linkjeit azaz egy megás meg egy torrentes változatot is. Link: http://metin2hungary.net/index.php/topic,59373.msg1045444.html#msg1045444  ::)

Az a fejlesztő vagy facebookos noob, aki téged tanácsokkal spammel szerintem nem pontosított hogy az alap isolator féle vdi-re vagy a kraizy.tar.gz-s deves vdi-re gondolt. (vagy ilyesmi gőzöm sincs)

elsőnek ha tudod hogy van valamilyen alap, amit letörölnél a vdi-ről add meg neki, hogy
cd /adottmappa1/
rm -r adottmappa2

vagyis

cd /usr/
rm -r game
(mármint ha alapból van rajta egy nem kívánt games v homes része// mysql esetén cd /var/db és rm -r mysql parancsokkal tod üríteni az alapból fentlevő szerveralap adatbázisát, hogy az új tar.gz-ket felrakhasd)

ui1/3.cikkely.: Nekem reggel van ahhoz hogy megértsem vagy megfeleljem a dolgot...mond má meg ki vagy mi vezetett eddigi pályafutásod során.
Ha ez egy 20GB-es deves forrásos vdi akarna most lenni és mégsincs rajta a fordítani kívánt alap, akkor jó lenne ellenőrizni hogy biztos jó vdi/projekthez csatalkoztál-e vagy ilyesmi.
« Utoljára szerkesztve: 2018-01-09, 10:28:53 írta fabtam11 »
https://youtu.be/X75Roe_davA - 3percnyi bölcselet
https://youtu.be/swuSCTgGGUE - 17percnyi bölcselet
RGB effektet is publikáltam a kispub hibridjénél