Szerző Téma: Explure2 PvP  (Megtekintve 5776 alkalommal)

Nem elérhető Yakomuto

• Trainee
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 8
  • Segített: -17
  • Az ösztön mindig többet ér az észnél.
Explure2 PvP
« Dátum: 2018-02-13, 18:53:21 »

Maximum szint:110
Maximum stat pont: 90
PvP játékmenet
P skill adó
Petrendszer
Switchbot(f5)

105  szinten kezdünk minden birodalom map1-én a szokásos kezdő ponton, igy nem kell fejlődni a maximális szint eléréséhez. A szerveren jelenleg 3 szett érhető el amit folyamatosan fogunk fejleszteni hogy ne legyen értéktelen felszerelés. Tőletek függ a játék fejlődése A szerver teljes mértékben pénztárca barát, nem a bevételszerzés a fő célunk hanem egy jó közzöség kialakítás.

A kezdéskor kapott szettet(105-ös vért meg fegyver, szörny ékszerek és 61-es pajzs) tudjátok tovább húzni. Farmoláshoz érdemes az alap ékszereket meghagyni a fegyvert explure fegyverré áthúzni és a vértet pedig szörny vérté húzni.
A fejlesztő tárgyak teljes mértékben kifarmolhatóak, a kézműves kolbász a farmmapon található tűzhordóból üthető illetve a szellem tárgyak húzásához szükséges víztiszta kristályt a természet ura boss legyőzésével szerezhetitek. A belépés ingyenes mindkét területre. A beléptető NPC-k minden map1-en megtalálhatóak Farm map és Tremészet örzője néven.

Figyelem mivel napi rendszerességgel érkeznek bejelentések hogy egyes játékosok pvpre használják a farmmapokat ezért ezúton is kijelentjük hogy azok akik szabadoznak a farmmapok területén büntetésben részesülnek.

Várható eventek:
Sé event amely során farmmapon 500 sé utalvány eshet a kövekből
Holdfény kincsesláda event amelyből ÁK és KK kőveket szerezhettek
OX event
Itt a GM hol a GM
Fogd és fuss event
Kérdezz felelek
Reakció event
VT event

Csapat:
[ST]GdKnG [Én vagyok a tulajdonos]
[SSA]Criminal
[SA]Alp
[TM]Jenei
[GA]Worm
[PANDA]Queen
[GM]Freezy
[TGM]DarkD
[TGM]Kinger

A játék 100% ban ingyenes minden megyszerezhető kevés idő ráfordításával tehát te is lehetsz top1 bármilyen anyagi befektetés nelkül.

« Utoljára szerkesztve: 2018-03-25, 14:11:26 írta Yakomuto »
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.

,,Bob Marley"