Szerző Téma: Teljesen oldschool régi szerver 2018-ban  (Megtekintve 216 alkalommal)

Nem elérhető kobra7271

• Beginner
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
  • Segített: 0
Teljesen oldschool régi szerver 2018-ban
« Dátum: 2018-07-25, 15:15:06 »
Mit gondoltok ha lenne egy teljesen oldschool szerver ahol 99 a max szint, nincs 6-7 opt, nincsenek beta cuccok, majdnem teljesen olyan mint a régi metin, jó szerver lehetne? Sokakat érdekelne? Akikkel eddig beszéltem azt mondták egy ilyen szerver nagyon jó lenne mert már nincs is ilyen magyar szerver. Jönnétek játszani?

Nem elérhető Edvinnyo

• Trainee
  • *
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 10
  • Segített: 20
  • Ha menstruálsz, ne itt éld ki magad!
Re:Teljesen oldschool régi szerver 2018-ban
« Válasz #1 Dátum: 2018-07-25, 20:55:06 »
Én támogatom, persze ha nem lesz olyan "nehéz" is mondjuk szintelni stb.

Nem elérhető Logan

• Beginner
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 41
  • Segített: 127
  • [Szervergyártó kisiparos]
Re:Teljesen oldschool régi szerver 2018-ban
« Válasz #2 Dátum: 2018-07-26, 00:33:42 »
Sziasztok!

Én 2015 óta próbálkozom egy ilyesféle projekttel, voltaképp az ötlet az lenne hogy meghagyjuk az eredeti GF-es droppokat, szörnyeket.
Teljesen új küldetéseket írok (sajnos még csak 25-ös szintig vagyok meg velük), készítek teljesen új mapokat, osztom az álláspontotokat, a sárkánykő alkímiát forrás szinten kigyomláltam a válpántokkal együtt, proto-kat is SQL-ből olvassa, mégis forrást használ :D
Mondjuk egy hibát vétettem, Terenzo féle a kliensem forrása (állítólag AMD-s gépeken képes textúra renderelési problémát tömkelegét produkálni).
6-7 opttal megvagyok lőve kicsit hogy legyen vagy ne legyen, sokan állítólag szeretik...

Tanácsként, ha belevágsz használj forrást ne R2089M-et, ne sajnáld az időt pl az alki kivételére, inkább csináld meg forrásssal minthogy millió exploit/backdoor/bug kihasználással, sql töréssel érjen véget szervered tiszavirág élete.

Saját vélemény de szerintem nem elegendő az alap GF tartalom odavágása a játékosok elé, úgy maximum szerintem pár hétig/hónapig játszanának és hamar ráunnának (ja főleg aki már sokszor játszotta ki a játékot), csinálj új küldiket, esetleg mapokat Te is (vagy bármi mást csak ne rugaszkodj el annyira mint pl a m3st3r).

Igyekszek nem megsérteni a fórum szabályzatát a szerver nevét kitöröltem mindenhonnan ahonnan tudtam (az írás a fórumomról származik), szerintem lehet tudsz az én szerverem koncepciós leírásából ötletet meríteni:
(click to show/hide)