Szerző Téma: Módosítás!  (Megtekintve 4914 alkalommal)

THymea

• Vendég
Módosítás!
« Dátum: 2010-12-29, 07:30:38 »
Sziasztok!

A napokban többször találkoztam olyan témával, amit naponta tettetek fel, kisebb változtatások voltak, de  a lényeg ugyan az volt.

Kérésem felétek, ti tudtok módosítani az eredeti bejegyzésen. Tegyétek meg!
Felesleges  hogy ebben a picike kis témakörben is 3-4 alkalommal  ugyan az legyen olvasható.

Továbbiakban kérem ha  tárgytalanná  válik az adott "hirdetés" jelezzétek  és akkor törlésre kerül.

Így nektek is és neki is könnyebb.

Köszönöm, számítok az együttműködésetekre.

További szép napot! 
« Utoljára szerkesztve: 2015-11-04, 06:25:11 írta [BA]THymea »

THymea

• Vendég
Re:Módosítás!
« Válasz #1 Dátum: 2011-11-21, 19:21:32 »
Sziasztok!

A  napokban  egyre  több  olyan  személyt  kellett kitiltani pár napra a fórumról,  akik a  MOD  felszólításának  nem  tettek eleget!

Folyamatosan  dupla  tripla  postok vannak a  témákban.

Arra  az  álláspontra  jutottam,  hogy  ebben a  fórumrészben is  szigorításokat  fogok  bevezetni, mivel  Ti  képtelenek  vagytok megérteni a szabályzatot.

Egyre  több felhasználónál  látom,  hogy  szándékosan  szegi  meg a szabályzatot.

A  mai nap, arra  jutottam  hogy  aki  egy  felszólítás  után  dupla  postol,  hsz vadászkodik,  inzultál,  az  kap  pár  napos eltiltást.

A  továbbiakban  még  nagyobb  szigorításra  számíthattok,  ha  nem változtattok   a  hozzáállásotokon.

Köszönöm
« Utoljára szerkesztve: 2011-11-21, 19:24:00 írta [BA]THymea »

Nem elérhető ATAG

• Administrator
  • Sage
  • *
  • Thank You
  • -Given: 43
  • -Receive: 239
  • Segített: 1729
  • Dr.
    • Metin2 Hungarian Forum
Re:Módosítás!
« Válasz #2 Dátum: 2012-09-24, 00:32:57 »
A téma nevének (TOVÁBBRA IS) utalnia kell magára a témára (azaz ki mit ad/keres)! A "sukár" "miezmi" és társai témák automatikusan törlésre kerülnek és figyelmeztetést vonnak maguk után. /ATAG