Szerző Téma: Ki voltál? Ki lettél? (Karakter nevek)  (Megtekintve 62268 alkalommal)

Nem elérhető Heavenâ„¢

• Trainee
  • *
  • Segített: 203
  • C#/PHP developer
Re:Ki voltál? Ki lettél? (Karakter nevek)
« Válasz #125 Dátum: 2016-05-28, 18:49:32 »
Intoxication, Layer, ZeroEKG, Saphyr neveken fordultam meg, jelenleg nagyrészt Heaven néven csücsölök mindenütt. MINDENÜTT. ::) ;D

Nem elérhető masodikbela

• Intermediate
  • **
  • Segített: 327
  • Csak úgy... Há̧t̵ mÌ•osÍ¡t.͏.. É̵̕r͝͠t̸́҉ę̴dÌ´ÍŸ.͏.̶̵
« Válasz #126 Dátum: 2016-05-28, 18:54:56 »
Na jó... Annak idején mikor 8 évvel ezelőtt megcsináltam az első karakterem, nem volt névre ötletem, és csak rácsaptam a billentyűzetre, és ez lett: 5648

Aztán itt dd-n BountyHunter néven csapattam néhány évet, aztán ennyi is volt a metin... Ha netalán játék közelébe tévedek (ami nem metin) akkor Elitegyilkos szokott lenni (k... nemtom honnan jött, ez is még a "kisbéla" agyszüleménye volt...).

Egyébként meg fórumokon csak is masodikbela...
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

Nem elérhető Jhinetta

• Trainee
  • *
  • Segített: 12
« Válasz #127 Dátum: 2016-05-29, 12:07:07 »
Most legsűrűbben a Jhin és a Driael neveket viselem, amikor nekilátok valahol a Játéknak - gyakorta Sámánként.

Olyan 9-10 éves lehettem, amikor az első karakteremet hoztam létre GF Szerveren, PrediBaby97 néven. Na, ma már nem mernék hasonlókat magamra húzni, de azóta sok idő eltelt.

DD-n volt több karakterem is, de az Etna mintha rémlene. Mindegy is. Nem volt túl hosszú időm, amit itt töltöttem volna.

Úgy gondolod hogy a PrediBaby97 gáz első nicknek? Nekem Matek21 volt...

Ez a név még a végén lévő 2db szám nélkül is borzasztó.