Szerző Téma: [Csevegő] DDMT2 #2  (Megtekintve 1976214 alkalommal)

Nem elérhető AntiPositive

• Trainee
  • *
  • Segített: 9
Re:[Csevegő] DDMT2 #2
« Válasz #14775 Dátum: 2021-05-12, 20:12:01 »
Nagyon jó lenne egy új S2 de az csak úgy fog megvalósulni a vezetést ismerve ha valaki más csinálja meg, kérdés hogy akkor meg futhat-e ddmt2 néven, nyilván nem, úgy meg játszani nem megy rá senki.

Amúgy S1 nagyon durva irányokat vett, például fejlesztőket több száz milliókért árulnak, 1-1 alap felszerelés átlagos optokkal meg milliárdokba kerül. Így új játékos nem nagyon lesz a szerveren már hisz nem tudna érvényesülni, ez indokolja szerintem nagyon egy új S2 nyitását.
« Utoljára szerkesztve: 2021-05-12, 22:04:34 írta AntiPositive »

Nem elérhető Farkas

• Beginner
  • Segített: 1
« Válasz #14776 Dátum: 2021-05-13, 18:47:12 »
A játékon belüli árakról a játékosok döntenek. Az itemshop árairól az illetékesek és a játék nehézsége befolyásolja a többi tényezőt.
Ha a kereskedő játékosok nem annyira akarnak az újaknak kedvező lehetőségeket adni, akkor az az ő döntésük, bár  ezzel lehet vagy csak a kitartó vagy csak a chatelni szerető játékosoknak adnak esélyt az S1-en.

Az S2 kapcsán én arra tippelnék, hogy csak ATAG tud jó DDMT2-t csinálni, viszont ha jól sejtem a közösségen múlik az, hogy hányan jelzik itt vagy diszkordon, hogy igényük lenne az S2-re!  ::)

Nem elérhető TMP4

• Trainee
  • *
  • Segített: 13
« Válasz #14777 Dátum: 2021-05-17, 06:54:27 »
Mivel ide nem írnak ki semmit ezért kiírom én: MEGNYITOTT AZ S2! https://s2.ddmt2.net/

Továbbá fontos:
Idézet
Valamint saját felelőségre úgy játsszatok, hogy lesz majd 1 pontos nyitás dátum amitől kezdve a meglévő accountok 1 hétre tiltva lesznek, hogy nindenki egyenlő eséllyel kezdhessen el játszani, ugyanolyan lehetőségekkel.

Tehát mondjuk azt hogy még béta vagy teszt üzemmódban megy, de elvileg megmaradnak a cuccok csak lesz egy hét pihenőnk ha kilép a bétából, nem baj farm karit majd akkor csinálunk ;D

Nem elérhető Calanthe

• Super Game Administrator
  • Beginner
  • *
  • Segített: 2
  • "Errare humanum est, sed perseverare diabolicum"
« Válasz #14778 Dátum: 2021-05-19, 12:13:52 »
Szerintem nem biztos, hogy végül lesz tiltás.
Nagyon sokan elkezdték ennek ellenére is a játékot így feleslegessé vált a bann része, viszont a játékmenet még nem fix.
Itemshop, céhek nincsenek még.